Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене приказа относительно организаций коллективного управления

Окружной административный суд
Постановление от 24.11.2011 № 2а-10014/09/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

24.11.2011 р.

N 2а-10014/09/2670

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючої, судді Блажівської Н. Є., суддів: Донця В. А. та Маруліної Л. О., розглянув у порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Громадської організації "Спілка авторів України" до Міністерства освіти і науки України Міністерства юстиції України про скасування наказу.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Громадська організація "Спілка авторів України" (надалі - також "Позивач") звернулася до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Міністерства освіти і науки (надалі - також "Відповідач 1"), Міністерства юстиції України (надалі - також "Відповідач 2") та, з урахуванням позовних вимог, просила про визнання протиправним та скасування наказу N 311 від 21 травня 2003 року "Про затвердження Порядку обліку організацій колективного управління та здійснення нагляду за їх діяльністю" (в редакції наказу N 1178 від 22 грудня 2008 року).

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 27 серпня 2009 року зупинено провадження у справі N 2а-10014/09/2670 за позовом Громадської організації "Спілка авторів України" до Міністерства освіти і науки України та Міністерства юстиції України про скасування наказу до набрання законної сили рішення у справі N 2а-1749/09/2670 за позовом Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське агентство з авторських та суміжних прав" та Всеукраїнського об'єднання суб'єктів авторських і суміжних прав "Оберіг" до Міністерства освіти і науки України, за участю Міністерства юстиції України, Об'єднання підприємств "Український музичний альянс", Об'єднання підприємств "Українська ліга музичних прав" та Державного департаменту інтелектуальної власності, про визнання нечинним наказу.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 9 вересня 2011 року поновлено провадження у справі N 2а-10014/09/2670 за позовом Громадської організації "Спілка авторів України" до Міністерства освіти і науки України та Міністерства юстиції України про скасування наказу у зв'язку з надходженням на адресу Окружного адміністративного суду міста Києва листа від Міністерства юстиції України, в якому Відповідач 2 повідомляє суд про набрання законної сили рішення у справі N 2а-1749/09/2670 за позовом Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське агентство з авторських та суміжних прав" та Всеукраїнського об'єднання суб'єктів авторських і суміжних прав "Оберіг" до Міністерства освіти і науки України, за участю Міністерства юстиції України, Об'єднання підприємств "Український музичний альянс", Об'єднання підприємств "Українська ліга музичних прав" та Державного департаменту інтелектуальної власності, про визнання нечинним наказу.

Опрос