Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным и отмене постановления о даче разрешения на разработку проекта отвода земельного участка

Окружной административный суд
Постановление от 20.04.2010 № 2а-13372/09/7/0170
редакция действует с 14.06.2011

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

ПОСТАНОВА

20.04.2010 р.

 N 2а-13372/09/7/0170

Постанову скасовано
(згідно з постановою Вищого адміністративного суду України
 від 14 червня 2011 року)

Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі: головуючого - судді Маргарітова М. В., при секретарі - Силантієвої О. А. розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом заступника прокурора АР Крим в інтересах держави в особі Державної інспекції з контролю за використанням і охороною земель АР Крим до Ради міністрів АР Крим, при залученні третьої особи, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю "Юг-Спец-Сервіс", про визнання незаконною та скасування постанови (за участю: прокурора - Горної К. В., позивача - не з'явився, відповідача - представника за довіреністю Шишмарьова А. Д., третьої особи - не з'явилася).

Обставини справи:

Заступник прокурора Автономної Республіки Крим в інтересах держави в особі Державної інспекції з контролю за використанням і охороною земель АР Крим звернувся до суду з адміністративним позовом, в якому просить визнати незаконною та скасувати постанову Ради міністрів АР Крим "Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки ТОВ "Юг-Спец-Сервіс" від 08.09.2009 р. N 945.

Позовні вимоги мотивовані тим, що постанова Ради міністрів Автономної Республіки Крим "Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки ТОВ "Юг-Спец-Сервіс" від 08.09.2009 р. N 945, прийнята відповідачем всупереч вимогам діючого законодавства, зокрема п. 7 ст. 151 Земельного кодексу України, а саме без наявності затвердження матеріалів вибору місця розташування земельної ділянки, без наявності узгоджень відповідних органів щодо можливості відведення земельної ділянки, тому вказана постанова є незаконною та підлягає скасуванню.

Відповідач проти позову заперечує, просить у задоволенні позову відмовити. Правова позиція відповідача викладена у письмових запереченнях на адміністративний позов (а. с. 31 - 33), відповідно до якої відповідач вважає, що ним, при прийнятті оскаржуваної постанови, не було допущено порушень діючого законодавства.

Третя особа, у судове засідання не з'явилася, про час, дату та місце його проведення повідомлена належних чином, причини неявки суду не повідомила. У минулих судових засідання представник третій особи проти позову заперечував, зазначив, що доводи позивача є необґрунтованими, підтримав позицію відповідача та просив у задоволені позову відмовити.

Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, з'ясувавши фактичні обставини, оцінивши докази, суд, встановив:

Постановою Ради міністрів АР Крим від 08.09.2009 р. N 495 "Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки ТОВ "Юг-Спец-Сервіс" (а. с. 5) Товариству з обмеженою відповідальністю "Юг-Спец-Сервіс" надано дозвіл на розробку проекту землеустрою з відведення земельної ділянки площею 0,47 га з земель НІВіВ "Магарач", розташованого за межами населених пунктів Масандрівської селищної ради м. Ялти, на умовах оренди для обслуговування існуючих нежитлових приміщень.

Не погодившись з таким рішенням відповідача Заступник прокурора Автономної Республіки Крим в інтересах держави в особі Державної інспекції з контролю за використанням і охороною земель АР Крим звернувся до суду з адміністративним позовом.

Опрос