Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приостановлении внесения изменений в систему реестра владельцев акций или в систему депозитарного учета относительно акций ОАО "Фінансова компанія "Дисконт-Альфа"

Апелляционный административный суд
Определение от 29.09.2011 № 2а/0570/9557/2011

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

29.09.2011 р.

Справа N 2а/0570/9557/2011

Колегія суддів Донецького апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого судді - Чумака С. Ю., суддів: Ляшенко Д. В. та Жаботинської С. В., при секретарі - Полторацькій С. С. (за участю представника позивача - Б. М. Л.; представника відповідача - Ч. Д. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 4 серпня 2011 р. у справі N 2а/0570/9557/2011 за позовом Приватного акціонерного товариства "Завод Радар" до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, третя особа - Відкрите акціонерне товариство "Фінансова компанія "Дисконт-Альфа" про визнання дій протиправними, визнання протиправним, скасування рішення та спонукання вчинити певні дії, встановила:

Позивач звернувся до суду з позовом визнання протиправним та скасування рішення відповідача від 13 травня 2011 року N 507, визнання протиправними дій щодо прийняття вказаного рішення та зобов'язання відповідача оприлюднити інформацію про відновлення внесення змін до системи реєстру власників акцій або до системи депозитарного обліку щодо акцій ВАТ "Фінансова компанія "Дисконт-Альфа" в той же спосіб, в який було оприлюднено інформацію про зупинення внесення змін до системи реєстру власників акцій або до системи депозитарного обліку щодо акцій ВАТ "Фінансова компанія "Дисконт-Альфа".

Опрос