Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О перерасчете единовременной компенсации

Апелляционный административный суд
Постановление от 19.01.2011 № 2-а-114/07
редакция действует с 27.03.2014

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

19.01.2011 р.

Справа N 2-а-114/07

Постанову залишено без змін
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду
 від 27 березня 2014 року)

Колегія суддів судової палати по адміністративним справам Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого - судді Земляної Г. В., суддів - Парінова А. Б., Петрика І. Й., при секретарі - Ломановій Ю. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Києві апеляційну скаргу ОСОБА_2 на постанову Печерського районного суду від 25 січня 2007 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Кабінету міністрів України, Міністерства праці та соціального захисту населення, Управління праці та соціального захисту населення м. Славутич Київської області про визнання п. "е" ч. 1 постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 1996 року N 836 нечинним та перерахунок одноразової компенсації, встановила:

Позивач ОСОБА_2 звернувся до суду з позовом про визнання п. "е" ч. 1 постанови КМУ N 836 від 26.07.96 року N 836 "Про компенсацію виплат особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" нечинним та перерахунок одноразової компенсації. Мотивує свої вимоги тим, що оскаржувана постанова суперечить Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" N 796-XII, яким встановлено кратність одноразової компенсації, а саме в частині встановлення розміру одноразової компенсації за шкоду заподіяну здоров'ю в розмірі 284,40 грн. Вважає, що незаконними діями Управління у відмові йому у виплаті належної грошової компенсації за шкоду заподіяну здоров'ю при ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та бездіяльністю КМУ в тому, що відповідно до Закону ним не внесено змін до оскаржуваної постанови про розмір виплат відповідно до мінімальної зарплати, яка склалась на час встановлення інвалідності, порушуються його права.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос