Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об устранении от исполнения прямых обязанностей как руководителя коммунальной службы поселка

Районный суд
Определение от 09.02.2009 № 2-65/2009

ЛИПОВЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

09.02.2009 р.

Справа N 2-65/2009

Суддя Липовецького районного суду Вінницької області Мочульська Л. Т., одержавши позовну заяву ОСОБА_1 до начальника Турбівського КПП ОСОБА_2 про усунення від виконання прямих обов'язків як керівника комунальної служби селища, встановив:

Позивачка звернулась до суду з позовною заявою до відповідача, де ставить вимогу терміново зобов'язати начальника ККП Бережанського виконати повний об'єм робіт з влаштування шару теплової ізоляції як підземного, так і зовнішнього трубопроводу та стягнути штраф за неоднорічне усунення від виконання прямих обов'язків, посилаючись на те, що місцевим керівництвом комунального підприємства не були проведені роботи з утеплення водопроводу.

Ухвалою Липовецького районного суду від 22 січня 2009 року позовна заява була залишена без руху, а позивачці був наданий строк до 05.02.2009 року для усунення недоліків позовної заяви, оскільки всупереч вимогам ст. ст. 118, 119 ЦПК України позивачка сама об'єднала в позовній заяві неоднорідні позовні вимоги, які не пов'язані між собою, що у відповідності до ст. 126 ЦПК України є правом лише суду і лише на об'єднання однорідних позовних вимог. Крім цього в позовній заяві незрозуміло викладений зміст позовних вимог, не викладені обставини, якими позивач обгрунтовує свої позовні вимоги та не зазначені докази, які підтверджують кожну обставину.

Однак до зазначеної дати недоліки позовної заяви виправлені не були.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос