Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О закрытии производства по делу

Окружной административный суд
Определение от 13.04.2011 № 2а-3629/11/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

13.04.2011 р.

N 2а-3629/11/2670

Про закриття провадження у справі

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії суддів під головуванням  судді - Келеберди В. І., суддів - Донця В. А., Шрамко Ю. Т., при секретарі судового засідання - Віруцькій О. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву позивача у справі за позовом ОСОБА_1 до Міністерства фінансів України, Державного казначейства України, Державної судової адміністрації України, Кабінету Міністрів України, треті особи - Міністерство юстиції України, Вінницький окружний адміністративний суд про зобов'язання вчинити дії, встановив:

В провадженні Окружного адміністративного суду міста Києва знаходиться адміністративна справа N 2а-3629/11/2670 за позовом ОСОБА_1 до Міністерства фінансів України, Державного казначейства України, Державної судової адміністрації України, Кабінету Міністрів України треті особи - Міністерство юстиції України, Вінницького окружного адміністративного суду про визнання протиправною бездіяльність Міністерства фінансів України, Державного казначейства України, Державної судової адміністрації України щодо незабезпечення її як судді Вінницького окружного адміністративного суду благоустроєним житлом в м. Вінниці у встановлений законом строк, стягнути з Міністерства фінансів України за рахунок державного бюджету України шляхом списання коштів з Державного казначейства України на розрахунковий рахунок державної судової адміністрації України для перерахування на відповідний рахунок Вінницького окружного адміністративного суду в сумі 572250 грн. для придбання та передачі в користуванні ОСОБА_1 благоустроєного житла у вигляді трикімнатної квартири житловою площею 50,95 кв. м в м. Вінниці та про визнання протиправним та скасування п. 2 постанови Кабінету Міністрів України N 1097 від 01.12.2010 "Про внесення змін до актів Кабінету Міністрів України з питань діяльності судів та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України" в частині визнання такою, що втратила чинність, постанова Кабінету Міністрів України N 707 від 03.08.2005.

12.04.2011 до суду надійшла заява від позивача про часткову відмову від позовних вимог в якій ОСОБА_1 просила суд закрити провадження у справі щодо частини позовних вимог, а саме про визнання протиправним та скасування п. 2 постанови Кабінету Міністрів України N 1097 від 01.12.2010 "Про внесення змін до актів Кабінету Міністрів України з питань діяльності судів та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України" в частині визнання такою, що втратила чинність, постанова Кабінету Міністрів України N 707 від 03.08.2005.

Згідно ст. 51 Кодексу адміністративного судочинства України, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитись від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду.

Опрос