Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправной и отмене постановления Кабинета Министров Украины от 4 ноября 2009 года N 1179

Окружной административный суд
Постановление от 19.10.2010 № 2а-6438/10/2670
редакция действует с 26.06.2012

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

19.10.2010 р. 

Справа N 2а-6438/10/2670 

Постанову залишено без змін
(згідно з ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду
 від 15 червня 2011 року)

Постанову залишено без змін
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду України
 від 26 червня 2012 року)

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії суддів: головуючої, судді - Пісоцької О. В., суддів: Кузьменка В. А., Пащенка К. С., за участю секретаря судового засідання Деруги Н. О., розглянувши в приміщенні суду у місті Києві у відкритому судовому засіданні справу за позовною заявою заступника Генерального прокурора України до Кабінету Міністрів України, за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - Міністерства охорони здоров'я, державного закладу "Спеціалізований (спеціальний) санаторій "Долоси" Міністерства охорони здоров'я України, про визнання протиправною та скасування постанови від 4 листопада 2009 року N 1179, встановив:

Заступник Генерального прокурора України (далі - позивач) звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовною заявою до Кабінету Міністрів України (далі - відповідач), в якій просив визнати протиправною та скасувати постанову останнього "Про особливості здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг для проведення капітального ремонту корпусів державного закладу "Спеціалізований (спеціальний) санаторій "Долоси" Міністерства охорони здоров'я" від 4 листопада 2009 року N 1179 (далі - Постанова N 1179).

В обґрунтування позову зазначено, що проведеною Генеральною прокуратурою України перевіркою встановлено, що спірна постанова відповідача суперечить вимогам Конституції України, Закону України "Про захист економічної конкуренції" та Господарського кодексу України.

Так, Постановою N 1179 дозволено санаторію "Долоси" здійснити закупівлю товарів, робіт і послуг для проведення капітального ремонту його корпусів за державні кошти в одного учасника без погодження з Міністерством економіки України та провести попередню оплату за зазначені товари, роботи і послуги за рахунок бюджетних коштів у сумі 18 млн. грн. на строк до трьох місяців, тоді як основною процедурою здійснення державних закупівель є відкриті торги.

Опрос