Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным постановления Кабинета Министров Украины относительно размеров единовременной денежной помощи для ветеранов войны

Окружной административный суд
Постановление от 04.10.2010 № 2а-9774/10/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

04.10.2010 р. 

N 2а-9774/10/2670 

Додатково див. ухвалу
 Київського апеляційного адміністративного суду
 від 21 січня 2011 року

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючої, судді Власенкової О. О., суддів: Шейко Т. І. та Амельохіна В. В., при секретарі судового засідання Чернишевій О. В., розглянув адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 (далі - позивач) до відповідача Кабінету Міністрів України (далі - відповідач) про визнання незаконною постанови Кабінету Міністрів України від 7 квітня 2010 року N 299.

Обставини справи:

Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача, в якому просить визнати незаконною постанову Кабінету Міністрів України від 7 квітня 2010 року "Про розміри разової грошової допомоги, що виплачується у 2010 році відповідно до Законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань".

Позовні вимоги мотивовані тим, що оскаржуваною постановою відповідач встановив виплату інвалідам війни другої групи та іншим інвалідам другої групи грошової допомоги у розмірах, які не відповідають розмірам, передбаченим Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту". Наведене, в свою чергу, суперечить рішенням Конституційного Суду України про недопущення порушень прав громадян, наданих їм Конституцією та законами України.

У судове засідання позивач не прибув, просив розглядати справу за його відсутності.

Опрос