Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об оставлении искового заявления без рассмотрения

Окружной административный суд
Определение от 26.10.2010 № 2а-12410/10/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

26.10.2010 р. 

N 2а-12410/10/2670 

Про залишення позовної заяви без розгляду

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії: головуючого судді Аблова Є. В., судді Качура І. А., судді Федорчука А. Б., при секретарі Мальчик І. Ю., розглянувши у судовому засіданні матеріали справи за позовом відкритого акціонерного товариства "Металургійний комбінат "Азовсталь" до Міністерства охорони навколишнього природного середовища України за участю третьої особи Державної екологічної інспекції України про визнання незаконними п. п. 2.2, 7.1 та 7.2 Методики розрахунку розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів, встановив:

З позовом до окружного адміністративного суду міста Києва звернулось відкрите акціонерне товариство "Металургійний комбінат "Азовсталь" до Міністерства охорони навколишнього природного середовища України за участю третьої особи Державної екологічної інспекції України про визнання незаконними п. п. 2.2, 7.1 та 7.2 Методики розрахунку розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів.

25.10.2010 р. до суду надійшло клопотання від представника позивача про відкликання позовної заяви та залишення адміністративного позову без розгляду.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос