Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об освобождении от полномочий опекуна

Городской суд
Решение от 16.12.2010 № 2о-150/10

СНІЖНЯНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

16.12.2010 р. 

Справа N 2о-150/10 

Сніжнянський міський суд Донецької області в складі: головуючого судді Кучми В. В., при секретарі - Пономарцової Г. О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Сніжне за заявою ОСОБА_1 про звільнення від повноважень опікуна, встановив:

Заявник ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою про звільнення його від повноважень піклувальника над його племінником ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, з посиланням на те, що за ухвалою Шахтарського міськрайонного суду Донецької області від 21 вересня 2010 року скасоване рішення Київського районного суду м. Донецька про визнання безвісно відсутньою матір племінника, яка з'явилась і бажає виховувати сина.

Від зацікавленої особи ОСОБА_3 надійшла заява про розгляд справи за її відсутності, проти звільнення опікуна від обов'язків не заперечує.

Від представника зацікавленої особи органу опіки та піклування Сніжнянської міської ради Б. С. І. надійшла письмова заява про розгляд справи без її участі, заяву заявника про звільнення від повноважень опікуна підтримує, посилається на обставини, викладені у висновку органу опіки і піклування Сніжнянської міської ради.

Дослідивши матеріали справи, судом встановлено, що за рішенням Сніжнянського міського суду від 16 січня 2006 року ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, був призначений опікуном над неповнолітнім ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, за тих обставин, що його батьки ОСОБА_5 та мати ОСОБА_3 за рішенням суду є визнанні безвісно відсутні (а. с. 7). За ухвалою Шахтарського міськрайонного суду Донецької області від 21 вересня 2010 року скасовано рішення Київського районного суду м. Донецька в частині визнання безвісно відсутньою ОСОБА_3 (а. с. 5).

Опрос