Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене решения третейского суда

Районный суд
Решение от 25.06.2008 № 6-91/08

ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ОДЕСИ

РІШЕННЯ

25.06.2008 р. 

Справа N 6-91/08 

Приморський районний суд м. Одеси в складі: головуючого, судді - Турецької І. О., при секретарі - Скоріній Т. С. (за участю представників від: Кредитної спілки "Морське кредитне товариство" - Цимбалюк О. В., Асоціації "Південноукраїнська спілка юристів, Адвокатів та Правозахисників України" - Побоженська Н. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за заявою ОСОБА_1 до Кредитної спілки "Морське кредитне товариство" та Асоціації "Південноукраїнська спілка юристів, Адвокатів та Правозахисників України" про скасування рішення третейського суду при Асоціації "Південноукраїнська спілка юристів, Адвокатів та Правозахисників України", встановив:

ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про скасування рішення третейського суду при Асоціації "Південноукраїнська спілка юристів, Адвокатів та Правозахисників України" із підстав відсутності його компетенції щодо розгляду цивільної справи N Ц-22 за позовом Кредитної спілки "Морське кредитне товариство" до нього про стягнення заборгованості за кредитом та відсотками за користування ним, вважаючи дане рішення, постановлене із порушенням норм матеріального та процесуального законодавства.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос