Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным договора и обязательстве возвратить имущество

Апелляционный хозяйственный суд
Постановление от 07.12.2010 № 6/407

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПОСТАНОВА

07.12.2010 р. 

N 6/407 

Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів: головуючого: Андрієнка В. В., суддів, при секретарі, за участю представників: заявника 2 - Пушкарьова Г. А.; позивача 1 - Фрідман О. О.; позивача 2 - Пукас А. Ю., відповідача 1 - не з'явилися; відповідача 2 - не з'явилися; третьої особи - Юморанов Д. І., Плясун О. І., прокуратури - Красножон О. М., розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу ЕНЕРГУМ КВГ ЛІМІТЕД (ENERGUM KWG LIMITED) на рішення господарського суду м. Києва від 21.10.2010 у справі N 6/407 (.....) за позовом заступника Генерального прокурора України в інтересах держави в особі Київської міської ради та Головного управління комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до ТОВ "Фінансова компанія "Новий регіон" ТОВ "Міжрегіональний незалежний реєстратор" (третя особа позивача ВАТ "Акціонерна компанія "Київводоканал") про визнання недійсним договору, зобов'язання повернути майно та вчинити дії, встановив:

Заступник Генерального прокурора України в інтересах держави в особі Київської міської ради та Головного управління комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) звернувся до господарського суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Новий регіон" (далі - відповідач-1) та Товариства з обмеженою відповідальністю "Міжрегіональний незалежний реєстратор" (далі - відповідач-2) про визнання недійсним укладеного 18.03.2010 між Головним управлінням комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) і Товариством з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Новий регіон" договору N Д-2010/03/18/2;607 купівлі-продажу пакета акцій відкритого акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканал" (далі - ВАТ "АК "Київводоканал") у кількості 178748500 штук, що становить 25,464 % його статутного капіталу; зобов'язання Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Новий регіон" повернути за актом приймання-передачі територіальній громаді міста Києва в особі Головного управління комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) придбані за договором купівлі-продажу N Д-2010/03/18/2;607 від 18.03.2010 прості іменні акцій відкритого акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканал" у кількості 178748500 штук, що становить 25,464 % його статутного капіталу; зобов'язання Товариства з обмеженою відповідальністю "Міжрегіональний незалежний реєстратор" внести запис до системи реєстру власників іменних цінних паперів Відкритого акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканал" про перехід у власність Головного управління комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) акцій відкритого акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканалу" кількості 178748500 штук, що становить 25,464 % його статутного капіталу.

Ухвалою господарського суду м. Києва від 31.08.2010 позовна заява прийнята до розгляду та порушено провадження у справі 6/407. Зазначеною ухвалою залучено до участі у справі як третю особу на стороні позивачів, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, Відкрите акціонерне товариство "Акціонерна компанія "Київводоканал".

Рішенням господарського суду м. Києва від 21.10.2010 позов задоволено повністю.

Не погоджуючись з рішенням господарського суду м. Києва від 21.10.2010 відповідач-1 подав апеляційну скаргу, в якій просить рішення суду скасувати та відмовити в позові повністю.

Опрос