Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным акта о несчастном случае на производстве

Районный суд
Постановление от 26.02.2008 № 2а-174/08

ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ОДЕСИ

ПОСТАНОВА

26.02.2008 р. 

Справа N 2а-174/08 

Приморський районний суд м. Одеси у складі: головуючого, судді Деруса А. В., при секретарі Брус Н. М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у місті Одесі адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до територіального управління Держпромгірнагляду по Одеській області, треті особи на стороні відповідача: ТОВ "Іллічівський морський рибний порт", ДП "Портовик", Управління виконавчої дирекції ФССНВ на виробництві і профзахворювань в Одеській області, про визнання недійсним акта про нещасний випадок на виробництві, не пов'язаним з виробництвом, встановив:

У серпні 2006 року позивачка звернулася до суду з позовом до територіального управління Держпромгірнагляду по Одеській області, треті особи на стороні відповідача: ТОВ "Іллічівський морський рибний порт", ДП "Портовик", Управління виконавчої дирекції ФССНВ на виробництві і профзахворювань в Одеській області з вимогою про визнання недійсним акта про нещасний випадок на виробництві, не пов'язаним з виробництвом.

В судовому засіданні представник позивачки позов підтримав у повному обсязі та пояснив, що 05.04.2006 року о 19 год. 15 хвилин при виконанні робіт на причалі N 7 АТЗТ" Іллічівський морський рибний порт" докер-механізатор 1 класу ДП "Портовик" ОСОБА_2, 1954 року народження, впав на рампу з висоти власного росту та одержав закриту черепно-мозкову травму, від якої в подальшому помер.

Опрос