Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным приказа от 22.12.2008 N 1175 " Об утверждении Порядка определения уполномоченных организаций коллективного управления, которые будут осуществлять сбор и распределение вознаграждения (роялти) за использование опубликованных с коммерческой целью фонограмм и видеограмм, и Изменений к Порядку учета организаций коллективного управления и осуществлении надзора за их деятельностью"

Апелляционный административный суд
Постановление от 13.07.2010 № 2-а-1749/09/2670
редакция действует с 17.10.2012

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

13.07.2010 р. 

Справа: N 2-а-1749/09/2670 

Постанову скасовано
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду України
 від 17 жовтня 2012 року)

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого Василенка Я. М., суддів: Кузьменка В. В., Маслія В. І., при секретарі Киричуку Р. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційні скарги Міністерства юстиції України, об'єднання підприємств "Українська ліга музичних прав", об'єднання підприємств "Український музичний альянс" та особи, яка приєдналась до апеляційної скарги Міністерства освіти і науки України на постанову окружного адміністративного суду м. Києва від 03.08.2009 у справі за позовом Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнське агенство з авторських та суміжних прав", Всеукраїнського об'єднання суб'єктів авторських і суміжних прав "Оберіг" до Міністерства освіти і науки України, треті особи: Міністерство юстиції України, Державний департамент інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України, об'єднання підприємств "Українська ліга музичних прав", об'єднання підприємств "Український музичний альянс" про визнання нечинним наказу, встановив:

Позивачі звернулись до суду першої інстанції із позовами, об'єднаними ухвалою окружного адміністративного суду м. Києва від 12.03.2009 в одне провадження, в яких з урахуванням уточнених позовних вимог просили про визнання незаконним, таким, що не відповідає правовим актам вищої юридичної сили та визнання нечинним наказу від 22.12.2008 N 1175 "Про затвердження Порядку визначення уповноважених організацій колективного управління, які здійснюватимуть збирання і розподіл винагороди (роялті) за використання опублікованих з комерційною метою фонограм і відеограм, і Змін до Порядку обліку організацій колективного управління та здійснення нагляду за їх діяльністю".

Постановою окружного адміністративного суду міста Києва від 03.08.2009 позовні вимоги задоволено повністю.

Опрос