Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконными приказов

Окружной административный суд
Постановление от 25.11.2009 № 2а-5887/09/1370

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

25.11.2009 р. 

Справа 2а-5887/09/1370 

Львівський окружний адміністративний суд в складі: головуючий - суддя Коморний О. І., секретар судового засідання Бредіхіна Н. О., з участю представників позивача Петрів А. Л., відповідача Новосад С. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" до Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області про визнання незаконними наказу Державного управління екології та природних ресурсів в Львівській області від 05.05.2006 року N 54-і та наказу Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області від 17.07.2007 року N 77-і, встановив:

Позивач, Міжнародна благодійна організація "Екологія-Право-Людина" звернувся до суду з позовом до відповідача, Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області, про визнання незаконними наказу Державного управління екології та природних ресурсів в Львівській області від 05.05.2006 року N 54-і та наказу Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області від 17.07.2007 року N 77-і.

Позовні вимоги мотивує тим, що відповідачем віднесено висновки державної екологічної експертизи до Переліку конфіденційної інформації, якій може бути надано гриф "ДСК" в Державному управлінні екології та природних ресурсів в Львівській області (Державному управлінні охорони навколишнього природного середовища в Львівській області), що в свою чергу тягне за собою ряд обмежень по доступу до такої інформації у відповідності до положень ч. 8 ст. 30 Закону України "Про інформацію" та постанови Кабінету Міністрів України N 1893 від 27.11.98 року "Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави".

Вважає дії відповідача неправомірними та такими, що порушують права Міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина", гарантовані чинним законодавством України, оскільки висновки державної екологічної експертизи є відкритими документами у повному своєму обсязі.

У ході розгляду справи представник позивача неодноразово заявляв про зміну позовних вимог стосовно предмета позову, не змінюючи при цьому підстав позову. Позовні вимоги, викладені у заяві від 13.11.2009 року, підтримує у повному обсязі, просить суд позов задовольнити. 

Опрос