Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными действий, признании недействительным записи о проведении государственной регистрации и прекращении юридического лица путем ликвидации

Апелляционный административный суд
Постановление от 03.11.2009 № 2-а-6291/09/2670

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

03.11.2009 р.  

Справа N 2-а-6291/09/2670  

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого - судді Шведа Е. Ю., суддів Хрімлі О. Г. та Горяйнова А. М., при секретарі Ліжевській Т. О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві апеляційну скаргу Об'єднання професіональних футбольних клубів України "Прем'єр-Ліга" на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 6 липня 2009 року у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Футбольний клуб "Дніпро" до Печерської районної в м. Києві державної адміністрації, державного реєстратора Печерської районної в м. Києві державної адміністрації Мосендз Марини Юріївни (третя особа: Об'єднання професіональних футбольних клубів України "Прем'єр-Ліга") про визнання протиправними дії, визнання недійсним запису про проведення державної реєстрації та припинення юридичної особи шляхом ліквідації, встановила:

В червні 2009 року товариство з обмеженою відповідальністю "Футбольний клуб "Дніпро" звернулося в Окружний адміністративний суд м. Києва з позовом до Печерської районної в м. Києві державної адміністрації, державного реєстратора Печерської районної в м. Києві державної адміністрації Мосендз Марини Юріївни про визнання протиправними дії, визнання недійсним запису про проведення державної реєстрації та припинення юридичної особи шляхом ліквідації.

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 6 липня 2007 року позов задоволено частково, а саме: визнано недійсною державну реєстрацію юридичної особи Об'єднання професіональних футбольних клубів України "Прем'єр-Ліга", проведену Державним реєстратором Печерської районної у м. Києві державної адміністрації Мосендз Мариною Юріївною 17 квітня 2008 року, номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців 1 070 102 0000 032933. Припинено шляхом ліквідації юридичну особу - Об'єднання професіональних футбольних клубів України "Прем'єр-Ліга"; с творено ліквідаційну комісію у складі ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, на яку покладено обов'язок по проведенню ліквідації юридичної особи Об'єднання професіональних футбольних клубів України "Прем'єр-Ліга"; Ліквідаційній комісії після набрання даною постановою законної сили повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про те, що Об'єднання професіональних футбольних клубів України "Прем'єр-Ліга" перебуває у процесі припинення; зобов'язано ліквідаційну комісію юридичної особи Об'єднання професіональних футбольних клубів України "Прем'єр-Ліга" не пізніше 10 днів з дня набрання постановою законної сили помістити в друкованих засобах масової інформації, в яких публікуються відомості про державну реєстрацію юридичної особи, що припиняється, повідомлення про припинення юридичної особи Об'єднання професіональних футбольних клубів України "Прем'єр-Ліга" та не пізніше двох місяців з дати публікації зазначеного повідомлення подати (надіслати рекомендованим листом з описом вкладення) державному реєстратору документи, передбачені частинами першою та другою ст. 36 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців"; зобов'язано державного реєстратора за відсутності підстав для залишення документів, які подані для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи Об'єднання професіональних футбольних клубів України "Прем'єр-Ліга" в результаті його ліквідації без розгляду, в триденний термін внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи Об'єднання професіональних футбольних клубів України "Прем'єр-Ліга" (далі по тексту постанови - Об'єднання) та повідомити органи статистики, Державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування про постановлене судове рішення про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців такого запису; в задоволенні інших позовних вимог відмовлено.

Опрос