Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным и отмене решения Государственной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку "Об утверждении Положения о конкурсе по определению уполномоченных рейтинговых агентств" N 1040 от 19.10.2006

Апелляционный административный суд
Постановление от 20.08.2009 № 22-а-19117/08

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

від 20 серпня 2009 року

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого судді - Горбань Т. І., суддів Василенка Я. М., Малиніна В. В. при секретарі Рибалка Г. М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві апеляційну скаргу Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на постанову господарського суду міста Києва від 16 лютого 2007 року у справі за адміністративним позовом Громадської організації "Об'єднання захисту прав акціонерів" до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, третя особа - Міністерство юстиції України, про визнання незаконним та скасування акта, встановив:

Позивач звернувся до господарського суду міста Києва з адміністративним позовом про визнання незаконним та скасування рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про затвердження Положення про конкурс з визначення уповноважених рейтингових агентств" N 1040 від 19.10.2006, зобов'язання Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку скасувати спірне рішення та зобов'язання Міністерства юстиції України скасувати державну реєстрацію та вилучити з Державного реєстру нормативно-правових актів рішення N 1040 від 19.10.2006 "Про затвердження Положення про конкурс з визначення уповноважених рейтингових агентств".

У судовому засіданні 12.02.2007 позивач зменшив розмір позовних вимог, відповідно до яких просив визнати незаконним та скасувати рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про затвердження Положення про конкурс з визначення уповноважених рейтингових агентств" N 1040 від 19.10.2006.

Постановою господарського суду міста Києва від 16 лютого 2007 року позов задоволено повністю.

Не погоджуючись з прийнятою постановою, відповідач Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку подала апеляційну скаргу, в якій просить постанову скасувати та прийняти нову, якою в задоволенні позову відмовити повністю, посилаючись на неповне з'ясування судом обставин, що мають значення для справи, невідповідність висновків суду 1-ї інстанції обставинам справи та на порушення норм матеріального права, що призвело до неправильного вирішення справи.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос