Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным налогового уведомления-решения

Окружной административный суд
Постановление от 01.04.2009 № 17/1

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

01.04.2009 р. 

N 17/1 

Про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення

Окружний адміністративний суд м. Києва у складі: судді Шелест С. Б., при секретарі судового засідання Шолковій Т. Ю., розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Ротенбергер-центр" до Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м. Києва про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення, за участю представників сторін: від позивача - Р. В. В. - представник за довіреністю, від відповідача - Ф. О. В. - представники за довіреністю. У судовому засіданні 01.04.2009 р. відповідно до ч. 3 ст. 160 КАС України оголошено вступну та резолютивну частини постанови.

Обставини справи:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Ротенбергер-центр" звернулось до суду з позовом про визнання протиправним податкового повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м. Києва від 15.12.2008 р. N 0008732312/0, згідно з яким позивачу визначене податкове зобов'язання за платежем: податок на додану вартість в сумі 295204,50 грн., в тому числі: за основним платежем в сумі 196803,00 грн. та штрафними (фінансовими) санкціями в сумі 98401,50 грн.

Представник позивача у судовому засіданні позов підтримав, та не погоджуючись з висновком податкового органу про завищення податкового кредиту за січень - травень 2008 року на суму 196803,00 грн. за господарськими операціями з придбання приладів, інструментів, металевих виробів, вказує на те, що податковий кредит сформований відповідно до вимог Закону України "Про податок на додану вартість", на підставі належно оформлених податкових накладних, виданих ПП "Торгус-Лугі"; товар фактично отриманий з метою подальшого використання у власній господарській діяльності, оплачений позивачем повністю грошовими коштами шляхом безготівкового розрахунку, витрати з придбання товару підтверджені відповідними розрахунковими, платіжними та іншими документами, обов'язковість яких передбачена правилами ведення податкового обліку та щодо яких у податкового органу не було зауважень при перевірці.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос