Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Коммюнике Секретаря Европейского суда по правам человека относительно решения по делу "Жулук против Соединенного Королевства"

Европейский суд по правам человека
Коммюнике от 02.06.2009

РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

Комюніке Секретаря Європейського суду з прав людини стосовно рішення у справі "Жулук проти Сполученого Королівства"

У рішенні, ухваленому 2 червня 2009 року у справі "Жулук проти Сполученого Королівства", Європейський суд з прав людини (далі - Суд) постановив, що

• було порушено ст. 8 Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі - Конвенція) (право на повагу до приватного і сімейного життя).

Відповідно до ст. 41 Конвенції Суд призначив сплатити заявнику 1000 євро як компенсацію моральної шкоди та 6000 євро - на відшкодування судових витрат.

Обставини справи

Заявник Едвард Жулук, 1955 р. н., є громадянином Великобританії і на час розгляду справи тримався у в'язниці графства Стаффордшир (Сполучене Королівство).

У листопаді 2001 року п. Жулук був засуджений до 14 років ув'язнення за торгівлю наркотиками. У квітні 2001 року він, будучи взятим на поруки під час судового розгляду порушеної проти нього кримінальної справи, зазнав крововиливу у мозок. Його двічі прооперували, а після одужання направили до в'язниці. Перебуваючи в ув'язненні, п. Жулук повинен був кожні 6 місяців проходити медичний огляд у спеціальній лікарні.

Зміст рішення Суду

Опрос