Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене постановления об административном правонарушении

Городской суд
Постановление от 15.06.2009 № 2-А-970/09

КАХОВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

15.06.2009 р. 

Справа N 2-А-970/09 

Каховський міськрайонний суд Херсонської області у складі: головуючого - судді Терещенко О. Є., при секретарі Яковенко І. А., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Каховка адміністративний позов ОСОБА_1 до інспектора роти ДПС м. Таврійськ при УДАІ УМВС України в Херсонській області ОСОБА_2 про визнання дій суб'єкта владних повноважень неправомірними та скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення, встановив:

25 травня 2009 року, ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до інспектора роти ДПС м. Таврійськ при УДАІ УМВС України в Херсонській області ОСОБА_2 про визнання незаконної та скасування постанови N НОМЕР_1 від 17.05.2009 року про накладення на неї адміністративного стягнення, посилаючись на те, що 19.05.2009 року нею отримана постанова про накладення адміністративного стягнення за ст. 122 ч. 1 КУпАП в розмірі 340 грн. Відповідно до вищезазначеної постанови ОСОБА_1, керуючи автомобілем "Тойота", номерний знак НОМЕР_2, на автошляху Херсон - Генічеськ, рухалась зі швидкістю 127 км/год., чим перевищила дозволену швидкість руху на 37 км/год. Позивачка просила визнати вказану постанову незаконною, оскільки вважає, що притягнення її до адміністративної відповідальності проведено з грубим порушенням законодавства, а саме КУпАП. В оскаржуваній постанові, взагалі, відсутні вказівки на те, хто саме проводив фотофіксацію, ким вона проводилася та в якому місці. Просить скасувати постанову і провадження у справі закрити.

В судове засідання позивачка не з'явилася надала до суду заяву. Просила розглядати справу без її участі, позовні вимоги підтримала в повному обсязі.

Опрос