Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обжаловании постановления Кабинета Министров Украины N 1420 от 11.10.2006 "О ценах на природный газ, используемый предприятиями коммунальной теплоэнергетики для предоставления услуг по отоплению и горячему водоснабжению населению, и введении социально ориентированных дифференцированных цен на природный газ для населения"

Районный суд
Постановление от 18.11.2008 № 2-А-21-1/08

ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА

ПОСТАНОВА

18.11.2008 р.

Справа N 2-А-21-1/08

18 листопада 2008 року Печерський районний суд м. Києва в складі: головуючого - судді Вовка С. В., суддів Литвинової І. В., Мельника А. В., при секретарі Горовій Н. Г, розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Києві адміністративну справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України, Національної комісії регулювання електроенергетики України, Генеральної прокуратури України, треті особи: Уповноважена Верховної Ради України з прав людини, Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України", про зобов'язання вчинити дії та визнання незаконною бездіяльність, встановив:

В квітні 2007 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до відповідачів, у якому просив визнати незаконним рішення Кабінету Міністрів України та Національної комісії регулювання електроенергетики України щодо встановлення дискримінаційно завищеної ціни природного газу та зобов'язати забезпечити єдиний рівень цін на природній газ для населення та для підприємств комунальної теплоенергетики в частині надання послуг з опалення та гарячого водопостачання населенню з 1 січня 2007 року; визнати незаконною бездіяльність Генеральної прокуратури України щодо повідомлення про злочин, вчинений посадовими особами НКРЕ України та ГП України у навмисному невиконанні положень Закону України "Про житлово-комунальні послуги" щодо рівних можливостей доступу до отримання мінімальних норм житлово-комунальних послуг, та зобов'язати її виконати вимоги ст. 97 КПК України.

Опрос