Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным решения Киевского городского совета 28.12.2006 N 591/648 "О передаче земельного участка закрытому акционерному обществу "НОРІС" для эксплуатации и обслуживания административных зданий на ул. Архитектора Вербицкого, 1-п в Дарницком районе г. Киева"

Апелляционный хозяйственный суд
Постановление от 28.08.2007 № 6/303

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПОСТАНОВА

28.08.2007 р. 

N 6/303 

Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів: головуючого - Моторного О. А., суддів - Кошіля В. В., Алданової С. О., при секретарі - О. В. Вінницька (за участю представників: від позивача - Ш. М. П., від відповідачів - не з'явився, від третьої особи - Г. О. М.), розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційні скарги Закритого акціонерного товариства "Норіс", Київської міської ради на рішення господарського суду міста Києва від 25.05.2007 у справі N 6/303 (К. С. А.) за позовом Об'єднання підприємств "Українська індустріальна Корпорація - 1" до Київської міської ради, третя особа на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Закрите акціонерне товариство "Норіс", про визнання незаконним та скасування рішення, встановив:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос