Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обязательстве зачислить денежные средства на текущий счет

Апелляционный хозяйственный суд
Постановление от 10.03.2009 № 19/168

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПОСТАНОВА

10.03.2009 р. 

Справа N 19/168 

Донецький апеляційний господарський суд, за участю представників сторін: від позивача: не з'явився, від відповідача: Р. Є. В., від третьої особи: К. Г. И., розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Виробничого об'єднання "Алмаз", м. Донецьк, на рішення господарського суду Донецької області від 22.12.2008 року по справі N 19/168 за позовом Виробничого об'єднання "Алмаз", м. Донецьк, до Акціонерного комерційного промислово-інвестиційного банку (Закритого акціонерного товариства) в особі Головного управління Промінвестбанку в Донецькій області, м. Донецьк, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача Асоціації "Ріст", м. Донецьк, про зобов'язання Акціонерного комерційного промислово-інвестиційного банку (Закритого акціонерного товариства) в особі Головного управління Промінвестбанку в Донецькій області зарахувати грошові кошти у розмірі 400000 грн. 00 коп. на поточний рахунок у філії КБ "Приватбанк" Донецького РУ належного отримувача грошових коштів - Асоціації "Ріст", встановив:

У 2008 році позивач, Виробниче об'єднання "Алмаз", м. Донецьк, звернувся до господарського суду Донецької області з позовною заявою до відповідача, Акціонерного комерційного промислово-інвестиційного банку (Закритого акціонерного товариства) в особі Головного управління Промінвестбанку в Донецькій області, м. Донецьк, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача, Асоціації "Ріст", м. Донецьк, про зобов'язання Акціонерного комерційного промислово-інвестиційного банку (Закритого акціонерного товариства) в особі Головного управління Промінвестбанку в Донецькій області зарахувати грошові кошти у розмірі 400000 грн. 00 коп. на поточний рахунок у філії КБ "Приватбанк" Донецького РУ належного отримувача грошових коштів - Асоціації "Ріст".

Рішенням господарського суду Донецької області від 22.12.2008 р. у задоволенні позовних вимог Виробничого об'єднання "Алмаз", м. Донецьк, до Акціонерного комерційного промислово-інвестиційного банку (Закритого акціонерного товариства) в особі Головного управління Промінвестбанку в Донецькій області, м. Донецьк, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача, Асоціації "Ріст", м. Донецьк,, про зобов'язання Акціонерного комерційного промислово-інвестиційного банку (Закритого акціонерного товариства) в особі Головного управління Промінвестбанку в Донецькій області зарахувати грошові кошти у розмірі 400000 грн. 00 коп. на поточний рахунок у філії КБ "Приватбанк" Донецького РУ належного отримувача грошових коштів - Асоціації "Ріст" було відмовлено.

Позивач, Виробниче об'єднання "Алмаз", м. Донецьк, з прийнятим рішенням не згоден, вважає, що рішення прийнято з неправильним застосуванням закону, що розповсюджується на спірні правовідносини. Тому він звернувся з апеляційною скаргою, в якій просить Донецький апеляційний господарський суд рішення господарського суду Донецької області від 22.12.2008 р. скасувати та прийняти рішення, яким задовольнити позовні вимоги позивача.

Відповідач, Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк (Закритого акціонерного товариства) в особі Головного управління Промінвестбанку в Донецькій області, м. Донецьк, надав заяву про припинення провадження по справі про зобов'язання зарахувати грошові кошти у розмірі 400000 грн. 00 коп. на поточний рахунок 26005342450001 у філії КБ "Приватбанк" Донецького РУ, код Банку 335496, належному отримувачу цих грошових коштів - Асоціації "Ріст", в зв'язку з тим, що в січні 2009 р. на підставі нових платіжних доручень ВО "Алмаз" відповідач виконав свої зобов'язання перед позивачем та здійснив перерахування грошових коштів в розмірі 400000 грн. 00 коп. іншому отримувачу.

Опрос