Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными и отмене решений

Апелляционный административный суд
Постановление от 07.10.2008 № 22-а-14402/08

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

07.10.2008 р.  

Справа N 22-а-14402/08  

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого судді: Саприкіної І. В., суддів: Коваля М. П., Маслія В. І., при секретарі: Трибой І. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Києві справу за апеляційними скаргами Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на постанову та ухвалу Окружного адміністративного суду м. Києва від 29.01.2008 року по справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ТРК Клас" до Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії, встановила:

ТОВ "ТРК Клас" звернулись до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом до Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос