Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обжаловании постановления Кабинета Министров Украины "О дополнении пункта 4 Порядка выпуска, обращения и погашения векселей, выдаваемых на сумму налога на добавленную стоимость при импорте товаров на таможенную территорию Украины" N 1077 от 30.08.2007 г.

Окружной административный суд
Постановление от 17.07.2008 № 8/174
редакция действует с 04.11.2009

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

17.07.2008 р.  

N 8/174 

Постанову залишено без змін
(згідно з ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду
 від 4 листопада 2009 року)

Окружний адміністративний суд міста Києва колегією суддів: Пилипенко О. Є. (головуючий), Винокуров К. С., Кочан В. М., при секретарі Коваль А. В., за результатами розгляду у відкритому судовому засіданні адміністративної справи за позовом Відкритого акціонерного товариства "Південний гірничо-збагачувальний комбінат" до Кабінету Міністрів України, третя особа 1 - Державна податкова адміністрація України, третя особа 2 - Державна митна служба України, про визнання незаконною постанови N 1077 від 30.08.2007 р. (за участю представників сторін: від позивача - З. М. К., від відповідача - З. Г. О., від третьої особи 1 - не з'явився, від третьої особи 2 - не з'явився), встановив:

Відкрите акціонерне товариство з обмеженою відповідальністю "Південний гірничо-збагачувальний комбінат" звернулося до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Кабінету Міністрів України про визнання незаконною постанови "Про доповнення пункту 4 Порядку випуску, обігу та погашення векселів, які видаються на суму податку на додану вартість при імпорті товарів на митну територію України" N 1077 від 30.08.2007 р.

Позовні вимоги мотивує тим, що спірна постанова порушує права та охоронювані законом інтереси позивача як платника податку на додану вартість. В обґрунтування своєї позиції посилається на норми чинного законодавства, а саме на Закон України "Про податок на додану вартість", Закон України "Про систему оподаткування".

Відповідач проти позовних вимог заперечував, просив суд відмовити у задоволенні позову. У своїх запереченнях вказує на те, що діяв у спосіб та в межах наданих йому повноважень відповідно до чинного законодавства.

Опрос