Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обжаловании постановления Национальной комиссии по вопросам регулирования электроэнергетики Украины "Об утверждении Правил пользования электрической энергией" N 28 от 31.07.96 года

Окружной административный суд
Постановление от 24.03.2008 № 8/84
редакция действует с 17.05.2011

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

24.03.2008 р.  

N 8/84 

Постанову залишено без змін
(згідно з ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду
 від 6 жовтня 2009 року)

Постанову залишено без змін
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду України
 від 17 травня 2011 року)

Окружний адміністративний суд міста Києва в особі колегії суддів: Пилипенко О. Є. (головуючий суддя), суддів Винокуров К. С., Ковзель П. О., при секретарі Коваль А. В., за результатами розгляду у відкритому судовому засіданні адміністративної справи за позовом: 1) ОСОБА_1, 2) ОСОБА_2 до відповідача: Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України, третя особа-1: Відкрите акціонерне товариство "ЕК Херсонобленерго", третя особа-2: Кабінет Міністрів України, про визнання постанови такою, що не відповідає чинному законодавству (за участю представників сторін: від позивача-1: не з'явився, від позивача-2: ОСОБА_3, від відповідача: ОСОБА_1, від третьої особи-1: Ш. О. Т., від третьої особи-2: О. А. В.), встановив:

Позивачі звернулися до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України про скасування постанови "Про затвердження Правил користування електричною енергією" N 28 від 31.07.96 року, як таку, що не відповідає правовим актам вищої юридичної сили.

Свої позовні вимоги позивачі обґрунтовують тим, що спірна постанова не відповідає нормам чинного законодавства, порушує права, свободи та інтереси позивачів.

Опрос