Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными и отмене приказов об освобождении от должности, восстановлении в должности и взыскании среднего заработка за время вынужденного прогула

Окружной административный суд
Постановление от 04.12.2008 № 9/454

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

04.12.2008 р. 

N 9/454 

За позовом 

ОСОБА_1 

до 

Кабінету Міністрів України, Міністерства транспорту та зв'язку України 

про 

визнання протиправними та скасування розпорядження N 1286-р від 29.12.2007 р., наказу N 5-к від 08.01.2008 р., наказу N 37-к від 23.01.2008 р. та поновлення на роботі 

Головуючий, суддя 

Кротюк О. В. 

Судді 

Винокуров К. С., Ковзель П. О. 

Секретар судового засідання 

Таран Т. К. 

Представники: 

 

від позивача 

ОСОБА_1 

від позивача 

ОСОБА_2 

від відповідача-1 

К. В. М. 

від відповідача-2 

К. О. О. 

Обставини справи:

Позивач звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва із адміністративним позовом до Кабінету Міністрів України, Міністерства транспорту та зв'язку України з вимогами визнати протиправними та скасувати розпорядження Кабінету Міністрів України N 1286-р від 29.12.2007 р., наказу Міністерства транспорту та зв'язку України N 5-к від 08.01.2008 р., наказу Міністерства транспорту та зв'язку України N 37-к від 23.01.2008 р. та поновити на роботі на посаді заступника Міністра транспорту та зв'язку України, стягнути середній заробіток за час вимушеного прогулу та відшкодувати судові витрати.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що оскаржувані рішення прийняті з порушенням норм Кодексу законів про працю України, що по суті призвело до подвійного звільнення позивача з посади.

Відповідачі позовні вимоги не визнають, просять відмовити в задоволенні адміністративного позову повністю, з підстав, викладених у запереченнях. Крім того, відповідачі наполягають на відмові в позові з підстав пропуску строку звернення до адміністративного суду.

Розглянувши подані сторонами документи і матеріали, заслухавши пояснення представників сторін, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив:

Опрос