Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным свидетельства на знак для товаров и услуг

Апелляционный хозяйственный суд
Постановление от 26.11.2007 № 12/455-44/443
редакция действует с 04.03.2008

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПОСТАНОВА

26.11.2007 р. 

N 12/455-44/443 

Постанову скасовано частково
(згідно з постановою Вищого господарського суду України
 від 4 березня 2008 року)

Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів: головуючого: Григоровича О. М., суддів: при секретарі: (за участю представників: - позивача: С. В. Ю., - відповідача 1: не з'явився, - відповідача 2: ОСОБА_2, - ОСОБА_1: ОСОБА_2, - Управління промисловості та підприємництва Львівської міської ради: не з'явився), розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення господарського суду м. Києва від 09.10.2007 у справі N 12/455-44/443 за позовом Закритого акціонерного товариства "Ензим" до 1. Державного департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України, 2. Суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1; третя особа ОСОБА_1, про визнання недійсним свідоцтва України N 33584 на знак для товарів та послуг недійсним повністю, та за зустрічним позовом Суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1 до Закритого акціонерного товариства "Ензим", третя особа Управління промисловості та підприємництва Львівської міської ради, про визнання включення Закритим акціонерним товариством "Ензим" у своє найменування позначення "Ензим" актом недобросовісної конкуренції; заборону Закритому акціонерному товариству "Ензим" застосовувати в цивільному обороті своє найменування; зобов'язання Львівської державної адміністрації скасувати державну реєстрацію ЗАТ "Ензим"; визнання установчих документів ЗАТ "Ензим" такими, що суперечать чинному законодавству України, встановив:

Закрите акціонерне товариство "Ензим" (далі - позивач) звернулося до господарського суду м. Києва з позовом до Державного департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України (далі - відповідач 1), Суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1 (далі - відповідач 2) про визнання повністю недійсним свідоцтва України на знак для товарів і послуг N 33584 "ЛЬВІВСЬКІ ЕНЗИМИ", який належить відповідачу 2, зобов'язання відповідача 1 внести зміни до Державного реєстру свідоцтв України на знаки для товарів і послуг стосовно свідоцтва України N 33584 та здійснити публікацію про це в офіційному бюлетені "Промислова власність".

Під час розгляду справи судом 1-ої інстанції Суб'єкт підприємницької діяльності - фізична особа ОСОБА_1 звернувся до суду з зустрічною позовною заявою до Закритого акціонерного товариства "Ензим" про визнання включення ЗАТ "Ензим" у своє найменування позначення "Ензим" актом недобросовісної конкуренції; заборону відповідачеві застосовувати в цивільному обороті своє найменування; зобов'язання Львівської державної адміністрації скасувати державну реєстрацію ЗАТ "Ензим".

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос