Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании суммы задолженности

Окружной административный суд
Постановление от 14.03.2008 № 3/377

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

від 14 березня 2008 року N 3/377

Про стягнення суми заборгованості

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Блажівської Н. Є., при секретарі судового засідання С. Т. С., за участю представників сторін: від позивача: О. І. П. (довіреність N 7 від 9 січня 2008 року), від відповідача: не з'явився, за результатами розгляду у відкритому судовому засіданні адміністративної справи, за позовом Управління Пенсійного фонду України в місті Рівне (надалі - Позивач) до Аграрної біржі (по Рівненському регіональному відділенню) (надалі - Відповідач) про стягнення суми заборгованості в розмірі 655 грн. 74 коп., встановив:

Управління Пенсійного фонду України в місті Рівне звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовною заявою до Аграрної біржі (по Рівненському регіональному відділенню) про стягнення суми заборгованості в розмірі 655 грн. 74 коп.

В обґрунтування своїх позовних вимог Позивач вказує на те, що відповідно до розрахунку сум страхових внесків, що підлягають сплаті за серпень 2007 року Рівненське регіональне відділення Аграрної біржі заборгувало до Пенсійного фонду України 655 грн. 74 коп. Позивач надіслав поштою платнику вимогу N Ю510 від 3 жовтня 2007 року про сплату боргу, однак Відповідач належним чином не відреагував на вказану вимогу про сплату боргу і на даний час ним борг не сплачений.

Опрос