Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными и отмене налоговых уведомлений-решений

Окружной административный суд
Постановление от 13.03.2008 № 8/5

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

13.03.2008 р. 

N 8/5 

Про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень

Окружний адміністративний суд міста Києва в особі судді - Пилипенко О. Є., при секретарі - Коваль А. В., за результатами розгляду у відкритому судовому засіданні адміністративної справи за заявою Дочірньої компанії "Укргазвидобування" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" до Державної податкової інспекції у Стрийському районі Львівської області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень (за участю представників сторін: від позивача: С. О. В., від відповідача: не з'явився), встановив:

Дочірня компанія "Укргазвидобування" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" звернулася до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у Стрийському районі Львівської області з позовними вимогами про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень від 04.09.2007 р. N 0003931503/0 та від 13.11.2007 р. N 0003931503/1.

В обґрунтування заявлених вимог позивач посилається на те, що рентна плата не є податком, збором, обов'язковим платежем, оскільки її справляння не передбачено Законом України "Про систему оподаткування", а тому у відповідача відсутні підстави для застосування до позивача штрафу в порядку пп. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" за прострочку сплати рентної плати за природний газ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос