Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительными налоговых уведомлений-решений

Окружной административный суд
Постановление от 28.01.2008 № 11/88

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

28.01.2008 р. 

N 11/88 

Про визнання нечинними податкових повідомлень-рішень

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого, судді - Винокурова К. С., секретаря судового засідання, розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Товариство з обмеженою відповідальністю "АДВАНС" до Державної податкової інспекції в Оболонському районі м. Києва про визнання нечинними податкових повідомлень-рішень.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Адванс"(надалі ТОВ "Адванс", позивач) звернулось до суду з позовною заявою про визнання нечинними податкових повідомлень-рішень Державної податкової інспекції у Оболонському районі міста Києва (надалі ДПІ у Оболонському районі міста Києва, відповідач) N 0000382302/0, N 0000372302/0 від 05.07.2007 р.

В обґрунтування заявленого позову ТОВ "Адванс" стверджує про правомірність віднесення до складу валових витрат, податкового кредиту сум вартості отриманої продукції та податку на додану вартість за податковою накладною наданою ТОВ "Леокос", оскільки такі витрати підтверджені належним чином оформленими бухгалтерськими документами, до матеріалів справи додані договір, видаткова накладна та податкова накладна які свідчать про виконання сторонами зобов'язань у повному обсязі. Твердження податкового органу про порушення пп. 5.3.9 п. 5.3 ст. 5 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" спростовуються наявними у підприємства документами на здійснення господарської операції.

Опрос