Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании суммы излишне уплаченного налога с доходов физических лиц, подлежащего возврату плательщику налога вследствие применения им права на налоговый кредит

Районный суд
Постановление от 20.02.2007 № 2а-18-1/07

СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА

ПОСТАНОВА

20.02.2007 р. 

Справа N 2а-18-1/07

(Витяг)

20 лютого 2007 року Святошинський районний суд м. Києва, розглянувши у судовому засіданні адміністративну справу за позовом К. до Державної податкової інспекції у Святошинському районі м. Києва про стягнення суми надміру сплаченого податку з доходів фізичних осіб, що підлягає поверненню платнику податку внаслідок застосування ним права на податковий кредит, встановив:

У вересні 2006 року К. звернулась до суду із цим позовом, в якому просить стягнути з Державної податкової інспекції у Святошинському районі м. Києва (далі - ДПІ) суму надміру сплаченого податку з доходів фізичних осіб у розмірі 738,42 грн. внаслідок застосування позивачкою права на податковий кредит на підставі поданої річної податкової декларації та заяви з проханням прийняти цю декларацію. Також просить стягнути з відповідача штрафні санкції у розмірі 100 відсотків від суми надміру сплаченого податку внаслідок застосування позивачкою права на податковий кредит у сумі 738,42 грн.

Опрос