Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании задолженности и штрафных санкций по договору

Третейский суд
Решение от 02.03.2007

ПОСТІЙНО ДІЮЧИЙ ТРЕТЕЙСЬКИЙ СУД ПРИ КОРПОРАЦІЇ "ВЕРІТАС"

РІШЕННЯ

від 2 березня 2007 року

(Витяг)

10 листопада 2006 р. до Постійно діючого третейського суду при Корпорації "Верітас" надійшла позовна заява ТОВ Регіонального фондового підприємства "І" (далі - Підприємство "І") до М. про стягнення заборгованості та штрафних санкцій за договором. За письмовою домовленістю сторін: позивача та відповідачки М. (викладена у п. 5.2 договору від 4 липня 2006 р. N 0293 у вигляді третейського застереження) - справа розглядалася у складі трьох третейських суддів.

Згідно з письмовим повідомленням позивача у справі ним був обраний зі списку третейських суддів зазначеного суду третейський суддя К. для розгляду справи за позовом Підприємства "І" до М. про стягнення збитків та штрафних санкцій за договором.

М., якій своєчасно було запропоновано обрати до складу суду одного суддю зі списку третейських суддів, не повідомила письмово третейський суд про свій вибір та не доручила здійснити вибір судді до складу суду голові третейського суду або будь-якій іншій фізичній чи юридичній особі, повідомивши про це письмово.

Тому розпорядженням голови третейського суду від 4 грудня 2006 р. третейський суддя М. призначений до складу третейського суду з розгляду цієї справи.

Розпорядженням голови третейського суду від 5 грудня 2006 р. третейський суддя Д. призначений до складу третейського суду з розгляду цієї справи, йому доручено бути доповідачем і головуючим при розгляді справи.

Відводів складу суду заявлено не було.

Між сторонами (позивачем та відповідачкою М.) укладена третейська угода у формі третейського застереження у договорі від 4 липня 2006 р. N 0293 про те, що спори, які можуть виникнути між сторонами у зв'язку з укладенням, зміною, розірванням, тлумаченням, визнанням недійсним чи неукладеним, а також виконанням цього договору з врахуванням усіх подальших змін та доповнень, якщо такі будуть мати місце, вирішуються відповідно до чинного законодавства України Постійно діючим третейським судом при Корпорації "Верітас" згідно з його Регламентом у складі трьох суддів. У такому самому порядку підлягають розгляду будь-які спори між сторонами з питань цивільних та господарських відносин між ними, які не ґрунтуються на цьому договорі, але є наслідком визнання його недійсним чи таким, що не був укладеним.

Відповідно до статей 6, 27 Закону України "Про третейські суди" спір за позовом Підприємства "І" до М. про стягнення збитків та штрафних санкцій за договором підвідомчий третейському суду і належить до його компетенції.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос