Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании дополнительной стоимости разницы фактически потребленной и договорной величины потребления электрической энергии

Апелляционный хозяйственный суд
Постановление от 20.06.2007 № 4/20

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПОСТАНОВА

20.06.2007 р. 

Справа N 4/20 

Дніпропетровський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів: головуючого - судді Сизько І. А. (доповідача), суддів: Верхогляд Т. А., Тищик І. В., при секретарі судового засідання: Чоха Є. О. Головуючий роз'яснив сторонам, що зміна складу судової колегії відбулася на підставі розпорядження заступника голови суду Шуби І. К. від 15.06.2007 р.; за участю представників сторін: від позивача: [...]; від відповідача: [...]; розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Олександрійського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих, м. Олександрія на рішення господарського суду Кіровоградської області від 09.02.2007 у справі N 4/20 за позовом відкритого акціонерного товариства "Кіровоградобленерго", від імені якого діє Олександрійський міський район електричних мереж ВАТ "Кіровоградобленерго", м. Кіровоград до Олександрійського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих, м. Олександрія про стягнення 7860,92 грн., встановив:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос