Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об устранении препятствий в пользовании земельным участком

Апелляционный хозяйственный суд
Постановление от 14.05.2007 № 36/136-4/753

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПОСТАНОВА

14.05.2007 р. 

N 36/136-4/753 

Про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою

Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів: головуючого Григоровича О. М. суддів,при секретарі (за участю представників: позивача - [...], відповідача - [...], Київської міської ради - [...], підприємства "Автоінвест" Київської міської організації Всеукраїнської спілки автомобілістів - не з'явився), розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Комунального підприємства по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст" на рішення господарського суду м. Києва від 23.05.2006 у справі N 36/136-4/753 за позовом Комунального підприємства по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст" до Громадської організації "Київська міська спілка автомобілістів" (третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - Київська міська рада, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - Підприємство "Автоінвест" Київської міської організації Всеукраїнської спілки автомобілістів) про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою, встановив:

Комунальне підприємство по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст" (далі - позивач) звернулося до господарського суду м. Києва з позовом до Київської міської організації Всеукраїнської спілки автомобілістів, правонаступником якої є Громадська організація "Київська міська спілка автомобілістів" (далі - відповідач) про зобов'язання відповідача звільнити земельну ділянку площею 6350 кв. м біля Московського мосту по проспекту Ватутіна у м. Києві та повернути зазначену земельну ділянку позивачеві за актом прийому-передачі.

Ухвалою господарського суду м. Києва від 21.03.2005 до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача було залучено Підприємство "Автоінвест" Київської міської організації Всеукраїнської спілки автомобілістів.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос