Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об устранении препятствий в пользовании земельным участком

Апелляционный хозяйственный суд
Постановление от 14.05.2007 № 36/136-4/753

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПОСТАНОВА

14.05.2007 р. 

N 36/136-4/753 

Про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою

Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів: головуючого Григоровича О. М. суддів,при секретарі (за участю представників: позивача - [...], відповідача - [...], Київської міської ради - [...], підприємства "Автоінвест" Київської міської організації Всеукраїнської спілки автомобілістів - не з'явився), розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Комунального підприємства по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст" на рішення господарського суду м. Києва від 23.05.2006 у справі N 36/136-4/753 за позовом Комунального підприємства по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст" до Громадської організації "Київська міська спілка автомобілістів" (третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - Київська міська рада, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - Підприємство "Автоінвест" Київської міської організації Всеукраїнської спілки автомобілістів) про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою, встановив:

Комунальне підприємство по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст" (далі - позивач) звернулося до господарського суду м. Києва з позовом до Київської міської організації Всеукраїнської спілки автомобілістів, правонаступником якої є Громадська організація "Київська міська спілка автомобілістів" (далі - відповідач) про зобов'язання відповідача звільнити земельну ділянку площею 6350 кв. м біля Московського мосту по проспекту Ватутіна у м. Києві та повернути зазначену земельну ділянку позивачеві за актом прийому-передачі.

Ухвалою господарського суду м. Києва від 21.03.2005 до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача було залучено Підприємство "Автоінвест" Київської міської організації Всеукраїнської спілки автомобілістів.

Опрос