Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании права собственности на целостный имущественный комплекс

Третейский суд
Решение от 14.03.2007 № ПВ-14-03/07

ПОСТІЙНО ДІЮЧИЙ ТРЕТЕЙСЬКИЙ СУД ПРИ ЮРИДИЧНІЙ КОРПОРАЦІЇ "ПРИНЦИП"

РІШЕННЯ

14.03.2007 р.

N ПВ-14-03/07

Постійно діючий третейський суд при Юридичній корпорації "Принцип" в складі: Третейського судді Карпця Ю. В., призначеного ухвалою Голови Третейського суду від 06.03.2007 р. відповідно до п. 3 Регламенту Постійно діючого третейського суду при Юридичній корпорації "Принцип", та згідно з третейською угодою, укладеною між К, ДП "Б" та К.о.с від 28.02.20.., при секретарі суду Нищій Б. О., відповідно до Закону України "Про третейські суди" та Регламенту Третейського суду, розглянув справу за позовом К до ДП "Б", третя особа - К.о.с, про визнання права власності на цілісний майновий комплекс, що знаходиться за адресою: м. Б, вул. Г. Справа розглянута Третейським судом у відповідності до третейської угоди про передачу даного спору на розгляд та остаточне вирішення до Постійно діючого третейського суду при Юридичний корпорації "Принцип", укладеної між К, ДП "Б" та К.о.с від 28.02.20.. р. Місце третейського розгляду - м. Київ, пр-т Героїв Сталінграда, 16-д, оф. 195.

Ведення протоколу засідання Третейського суду не здійснювалось на підставі ст. 44 Закону України "Про третейські суди" в зв'язку з відсутністю угоди між сторонами про ведення протоколу. Відводів складу суду не заявлялося.

У розгляді справи брали участь представники сторін: від Позивача - заступник голови правління Ф.; від Відповідача - Я. (довіреність від 07.03.2007); Третя особа - Д (довіреність від 25.01.2007).

На підставі третейської угоди, укладеної між сторонами спору, та матеріалів справи, керуючись ч. 2 ст. 1, ст. ст. 5, 6 Закону України "Про третейські суди" та ст. 2 Регламенту Постійно діючого третейського суду при Юридичній корпорації "Принцип", Третейським судом встановлено наявність компетенції для розгляду даного спору. Обсяг повноважень Третейського суду розглядати даний спір відповідає укладеній між сторонами третейській угоді.

Опрос