Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Решения палат относительно Германии, Италии, Польши и Португалии

Европейский суд по правам человека
Решение, Коммюнике от 27.07.2000

РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

Рішення палат стосовно Німеччини, Італії, Польщі та Португалії

Комюніке Секретаря Суду

27 липня 2000 року

Сьогодні Європейський суд з прав людини повідомив у письмовій формі рішення Палат у таких 16 справах (остаточними рішеннями є лише рішення у справі "Таленті проти Італії" та рішення щодо справ, у яких досягнуто дружнього врегулювання)1.

____________
1 Згідно зі статтею 43 Європейської конвенції з прав людини, упродовж трьох місяців від дати постановлення рішення Палатою будь-яка сторона у справі може, у виняткових випадках, звернутися з клопотанням про передання справи на розгляд Великої Палати Суду, яка складається з 17 суддів. Якщо колегія у складі п'яти суддів вважає, що справа порушує серйозне питання щодо тлумачення або застосування Конвенції чи протоколів до неї або важливе питання загального значення, Велика Палата виносить остаточне рішення. Якщо серйозних питань або проблем не виникає, колегія відхиляє клопотання, а судове рішення стає остаточним. В іншому разі рішення Палати стають остаточними зі спливом зазначених вище трьох місяців або раніше, якщо сторони заявляють, що вони не звертатимуться із клопотанням про передання справи на розгляд Великої Палати.

1. "Пізано проти Італії" (заява N 36732/97). Відсутність порушення пунктів 1 і 3 (d) статті 6

Массімо Пізано - громадянин Італії, засуджений до довічного ув'язнення за вбивство своєї дружини, оскаржував - посилаючись на пункти 1 і 3 (d) статті 6 Європейської конвенції з прав людини (право на справедливий судовий розгляд) - несправедливість провадження у кримінальній справі, порушеній проти нього, та відмову викликати свідка захисту. Європейський суд з прав людини п'ятьма голосами проти двох постановив, що порушення пунктів 1 і 3 (d) статті 6 Європейської конвенції з прав людини допущено не було.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос