Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ об увольнении, выплате выходного пособия при увольнении в полном объеме, перерасчете пенсии, компенсации за не полученную форменную одежду, неиспользованный отпуск и возмещении нанесенного морального вреда

Апелляционный суд
Решение от 31.03.2006

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД М. КИЄВА

РІШЕННЯ

від 31 березня 2006 року

31 березня 2006 року колегія суддів судової палати в цивільних справах апеляційного суду м. Києва, розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві справу за апеляційною скаргою представника Державної податкової адміністрації України Л. Д. В. на рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 24 січня 2006 року по цивільній справі за позовом К. В. Л. до Державної податкової адміністрації України про внесення змін до наказу про його звільнення, виплати вихідної допомоги при звільненні у повному обсязі, перерахунок пенсії, компенсації за не отриманий формений одяг, невикористану відпустку та відшкодування нанесеної моральної шкоди, встановила:

Відповідно до ст. ст. 218, 317 ЦПК України колегія суддів проголошує вступну і резолютивну частину рішення.

Керуючись Положенням про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ в редакції від 08.06.2005 року, Указом Президента України від 12.07.2003 р. N 595 "Про поширення Указу Президента України від 24.04.2003 р. N 370 "Про надбавки військовослужбовцям Служби безпеки України та працівникам органів внутрішніх справ України за безперервну службу та особам начальницького складу податкової міліції", постановою Кабінету Міністрів від 31.12.96 року N 1592 "Про умови оплати праці працівників органів податкової служби", МВС України С. М. О. було визнано непридатним до військової служби у мирний час та обмежено придатним у військовий час.

Опрос