Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Коммюнике Секретаря Европейского суда по правам человека относительно решения по делу "Антоненков и другие против Украины"

Европейский суд по правам человека
Решение, Коммюнике от 22.11.2005

РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

Комюніке Секретаря Європейського суду з прав людини щодо рішення у справі "Антонєнков та інші проти України"

У рішенні, ухваленому 22 листопада 2005 р. у справі "Антонєнков та інші проти України", Європейський суд з прав людини (далі - Суд) постановив, що:

• було порушено ч. 1 ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі - Конвенція);

• не було порушено ст. 2 Протоколу N 4 до Конвенції.

Відповідно до ст. 41 Конвенції Суд призначив сплатити як компенсацію моральної шкоди п. Столітньому 2 тис. євро і п. Антонєнкову та п. Дюкіну - по 3 тис. євро, а також 1 тис. євро кожному заявнику на відшкодування судових витрат.

Обставини справи

Заявники Олексій Анатолійович Антонєнков, 1967 р. н., Олексій Анатолійович Дюкін, 1959 р. н., і Володимир Петрович Столітній, 1970 р. н., є громадянами України, проживають у м. Києві.

26 червня 1996 р. щодо заявників було порушено кримінальну справу і пред'явлено обвинувачення у вчиненні крадіжки, шахрайства та підробки офіційних документів. Згодом їх заарештували. У травні 1997 р. місцевий суд замінив арешт на інший запобіжний захід - підписку про невиїзд.

Упродовж 1997 - 2000 рр. у справі відбулося 77 засідань. Проте проведення багатьох із них часто відкладалося з різних причин. Двічі суд повертав справу на додаткове розслідування.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос