Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно требования документального подтверждения факта неспособности избирателя самостоятельно передвигаться

Апелляционный суд
Определение от 26.12.2004

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

від 26 грудня 2004 року

Колегія суддів судової палати в цивільних справах апеляційного суду Івано-Франківської області у складі: головуючого Проскурніцького П. І., суддів: Шишка А. І., Вакарук В. М., при секретарі Флісак М. М., розглянувши у відкритому засіданні скаргу довіреної особи кандидата на пост президента України Ющенка В. А. в територіальному виборчому окрузі N 88 Дейчаківського І. І. на постанову територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу N 88 від 26 грудня 2004 року, встановила:

26 грудня 2004 року довірена особа кандидата на пост президента України Ющенка В. А. в територіальному виборчому окрузі N 88 Дейчаківський І. І. звернувся в суд зі скаргою на рішення територіальної виборчої комісії по територіальному виборчому округу N 88 від 26 грудня 2004 року.

Свої вимоги суб'єкт оскарження мотивував тим, що територіальна виборча комісія постановою N 7/1 від 26 грудня 2004 року в порушення чинного законодавства дозволила дільничним виборчим комісіям збирати копії документів або складати акти про наявність документів, згідно з якими виборець може голосувати за межами приміщення для голосування.

Вважає, що зазначене рішення територіальної виборчої комісії щодо вимоги документального підтвердження факту нездатності виборця самостійно пересуватися не сприяє реалізації виборчого права, а тому просив рішення комісії скасувати.

Опрос