Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании неправомерным постановления территориальной избирательной комиссии территориального избирательного округа N 113 от 26.12.2004 г.

Апелляционный суд
Решение от 29.12.2004

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2004 року

Судова колегія палати в цивільних справах апеляційного суду Луганської області у складі: головуючого Васюкової В. І., суддів: Відєнєєвої О. П., Мясоєдової С. С., при секретарі Форощука А. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Луганську цивільну справу за скаргою довіреної особи кандидата на пост Президента України в територіальному виборчому окрузі N 113 Іоффе Юлія Яковича на неправомірні дії територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу N 113, встановила:

27 грудня 2004 р. від довіреної особи кандидата на пост Президента України Януковича Віктора Федоровича - Іоффе Ю. Я. до апеляційного суду Луганської області надійшла на розгляд скарга з вимогами про визнання неправомірною постанови територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу N 113 від 26.12.2004 р. про відмову в задоволенні заяви голови виборчої дільниці N 25 про можливість використання списку виборців, який затверджено начальником Сєверодонецького управління охорони здоров'я Масловим Є. О. та головою медико-соціальної експертизи Ликовою С. П. щодо осіб, які не можуть самостійно пересуватися і прибути у приміщення для голосування та її скасування.

Вислухавши осіб, що беруть участь у справі, дослідивши матеріали справи, колегія суддів вважає, що скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Ст. 77 Закону України "Про вибори Президента України" регламентує порядок організації голосування за межами приміщення для голосування. Згідно з вищеназваною нормою обов'язок організації голосування для осіб, які за станом здоров'я до приміщення для голосування не можуть прибути до звичайної виборчої дільниці покладено на дільничні виборчі комісії.

Згідно з ст. 12 Закону України "Про особливості застосування Закону України "Про вибори Президента України" при повторному голосуванні 26 грудня 2004 року" перед початком голосування дільнична виборча комісія інформує територіальну виборчу комісію про кількість виборців у витягу із списку виборців голосування за межами приміщення для голосування.

Опрос