Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно признания протокола территориальной избирательной комиссии территориального избирательного округа N 87 по выборам Президента Украины недействительным

Апелляционный суд
Решение от 08.11.2004

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СУДОВА ПАЛАТА У ЦИВІЛЬНИХ СПРАВАХ

РІШЕННЯ

від 8 листопада 2004 року

Колегія суддів судової палати в цивільних справах апеляційного суду Івано-Франківської області у складі: головуючого Меленко О. Є., суддів: Бойчука І. В., Бідочко Н. П., секретаря Білик Л. З., за участю скаржника Цаповича В. В., представників суб'єкта оскарження - Ріпецької Л. Б., Галущака А. Е., Мокляк Г. Я., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за скаргою Цаповича Віталія Володимировича - довіреної особи кандидата на пост Президента України Козака Р. М. по виборчому округу N 85 на неправомірні дії територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу N 87, встановила:

Цапович Віталій Володимирович - довірена особа кандидата на пост Президента України Козака Р. М. по виборчому округу N 85 оскаржив до суду неправомірні, на його думку, дії територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу N 87 по виборах Президента України, які полягали у невірному внесенні до відомості щодо кількості голосів виборців, поданих за кожного з кандидатів (складової протоколу про підсумки голосування в межах територіального округу), даних про кількість голосів виборців, поданих за кандидата у Президенти України Януковича В. Ф. по дільничній виборчій комісії N 108 територіального виборчого округу N 87.

У судовому засіданні скаржник вимогу про визнання недійсним протоколу територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу N 87 по виборах Президента України підтримав та пояснив, що по виборчій дільниці N 108 зазначеного округу подано виборцями на користь кандидата у Президенти України Януковича В. Ф. 118 голосів, і це стверджується копією протоколу дільничної виборчої комісії N 108 від 31 жовтня 2004 року. Разом з тим, подаючи дані до Центральної виборчої комісії, територіальна виборча комісія територіального виборчого округу N 87 по виборах Президента України у своєму протоколі вказала іншу кількість голосів, що подані виборцями цієї дільниці за Януковича В. Ф. - 18. Вважає, що мала місце фальсифікація даних про підсумки голосування і у зв'язку з цим просив визнати протокол територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу N 87 по виборах Президента України недійсним.

Представники суб'єкта оскарження заперечили доводи скаржника, вказують на те, що дані у відомості щодо кількості голосів виборців, поданих за кожного з кандидатів (складової протоколу про підсумки голосування в межах територіального округу) відображені вірно. По виборчій дільниці N 108 територіального виборчою округу N 87 по виборах Президента України подано за кандидата Януковича В. Ф. 18 голосів, і це стверджується оригіналом протоколу дільничної виборчої комісії, який у встановленому порядку був поданий до територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу N 87 по виборах Президента України. Просять у задоволенні скарги відмовити за безпідставністю.

Вислухавши пояснення скаржника, представників суб'єкта оскарження, дослідивши письмові докази, що надані кожною з сторін у розпорядження суду, колегія суддів не знаходить підстав для задоволення скарги виходячи з наступного.

Опрос