Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О возбуждении уголовного дела

Апелляционный суд
Определение от 05.11.2004

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

від 5 листопада 2004 року

Про порушення кримінальної справи

Апеляційний суд Закарпатської області у складі: головуючого Дроботі В. В., суддів: Павліченка С. В., Мацунича М. В., при секретарі Николишин О. О., з участю заявника Петьовки В. В. його представника Гуті О. В., Луци Ю. Ю., його представника Попович І. І., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Ужгороді скаргу довіреної особи кандидата на пост Президента України Ющенка В. А., в територіальному виборчому окрузі N 71 - Петьовки Василя Васильовича на рішення територіальної виборчої комісії, встановив:

31 жовтня 2004 року на виборчих дільницях N 5 та 11 територіального виборчого округу N 71 (м. Мукачеве) відбулося голосування виборців по виборах Президента України.

В порушення вимог ст. ст. 79, 81 Закону України "Про вибори Президента України" дільнична виборча комісія дільниці N 5 до 5 листопада 2004 року протокол про підрахунок голосів виборців не склала, його та документи, зазначені у ч. 9 ст. 79 Закону, до територіальної виборчої комісії не здала, а на дільниці N 11 19 членів дільничної виборчої комісії відмовилися підписати протокол про підрахунок голосів.

Опрос