Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О включении в списки избирателей

Апелляционный суд
Решение от 31.10.2004

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД М. КИЄВА

РІШЕННЯ

від 31 жовтня 2004 року

Колегія суддів судової палати в цивільних справах апеляційного суду м. Києва у складі: головуючого Побірченко Т. І., суддів: Антоненко Н. О., Волошиної В. М., при секретарі Логвіновій О. І., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за скаргою Войтенко Світлани Іванівни на рішення територіальної виборчої комісії у територіальному виборчому окрузі N 223 Шевченківського району м. Києва про включення в списки виборців, встановила:

31.10.2004 року заявник звернулася до суду з вищезазначеною скаргою, посилаючись на те, що постійно проживає в будинку 16 по вул. Танковій в м. Києві з 1993 року разом з двома дітьми, але за вказаною адресою не зареєстрована, у зв'язку з чим не була включена в списки виборців Президента України.

Рішенням територіальної виборчої комісії у територіальному виборчому окрузі N 223 Шевченківського району м. Києва від 31.10.2004 року відмовлено у включені Войтенко Світлани Іванівни, 19 квітня 1971 року народження, уродженки м. Києва до списку виборців.

Суд, заслухавши пояснення заявника, вивчивши матеріали справи, вважає, що скарга підлягає задоволенню з таких підстав.

Право громадян на участь у виборах Президента України передбачено ст. 103 Конституції України.

Відповідно до ст. 70 Конституції України, право голосу на виборах і референдумах мають громадяни України, які досягли на день їх проведення вісімнадцяти років. Не мають права голосу громадяни, яких визнано судом недієздатними.

Опрос