Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и недействительным постановления Кабинета Министров Украины от 10 марта 2017 года N 141 в части

Апелляционный административный суд
Постановление от 20.03.2020 № 640/5343/19

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

20.03.2020 р.

Справа N 640/5343/19

Шостий апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого, судді - Парінова А. Б., суддів: Беспалова О. О., Ганечко О. М., розглянувши у порядку письмового провадження апеляційну скаргу Дочірнього підприємства "Віаланд" на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 04 грудня 2019 року у справі за адміністративним позовом Дочірнього підприємства "Віаланд" до Кабінету Міністрів України, третя особа без самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача: Громадська організація "Асоціація суб'єктів проведення перевірок транспортних засобів", треті особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Міністерство інфраструктури України, Міністерство внутрішніх справ України, Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ про визнання протиправною та нечинною постанови в частині, встановив:

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернулося Дочірнє підприємство "Віаланд" з позовом до Кабінету Міністрів України, в якому просило:

Опрос