Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и недействительным абзаца 2 подпункта 4.17 пункта 4 Положений о реестре адресов в г. Киеве, утвержденных Приложением 1 к решению Киевского городского совета "О некоторых вопросах ведения реестров адресов, улиц и других названых объектов в городе Киеве"

Окружной административный суд
Решение от 14.06.2019 № 640/2695/19

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

РІШЕННЯ

14.06.2019 р.

N 640/2695/19

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого, судді - Патратій О. В., за участі секретаря судового засідання - Алчієвої І. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Київської міської ради, третя особа - Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), про визнання протиправним та нечинним абзацу 2 підпункту 4.17 пункту 4 Положень про реєстр адрес у м. Києві, затверджених Додатком 1 до рішення Київської міської ради "Про деякі питання ведення реєстрів адрес, вулиць та інших поіменованих об'єктів у місті Києві", за участю представників сторін: позивач - ОСОБА_2, відповідач - П. І. І., третя особа - Ж. В. П., встановив:

Позивач - ОСОБА_1 звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Київської міської ради (далі - відповідач), в якому просить суд визнати незаконним та нечинним абзац другий підпункту 4.17 пункту 4 Положення про реєстр адрес у місті Києві, затвердженого Додатком 1 до рішення Київської міської ради "Про деякі питання ведення реєстрів адрес, вулиць та інших поіменованих об'єктів у місті Києві" від 22.05.2013 р. N 337/9394, зміст якого "- завірена в установленому порядку копія документа, що посвідчує право власності на земельну ділянку чи право користування земельною ділянкою (за необхідності)".

Опрос