Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и недействительным постановления Кабинета Министров Украины от 22.09.2016 N 662

Апелляционный административный суд
Постановление от 04.09.2018 № 826/1244/18

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

04.09.2018 р.

Справа N 826/1244/18

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого, судді - Губської О. А., суддів: Парінова А. Б., Беспалова О. О., за участю: секретаря судового засідання - Сергієнко Т. О., позивача - ОСОБА_2, представника відповідача - Н. Л. О., розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу ОСОБА_2 на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 23 травня 2018 року (повний текст рішення складено 01.06.2018) у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Кабінету Міністрів України про визнання протиправною та скасування постанови в частині, встановив:

Позивач звернувся до суду з позовом до Кабінету Міністрів України про визнання протиправною та нечинною постанови Кабінету Міністрів України від 22.09.2016 N 662 "Деякі питання виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ" в частині положення пункту 19 Порядку виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2016 N 662 "Деякі питання виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ" про те, що: "помилково зараховані на поточні рахунки суми пенсій за вимогою органів Пенсійного фонду повертаються на рахунки, з яких проводилося фінансування".

Рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 23 травня 2018 року у задоволенні позову відмовлено.

В апеляційній скарзі позивач просить зазначене рішення скасувати та прийняти нову постанову, якою позовні вимоги задовольнити. В обґрунтування доводів своєї скарги посилається на неповне з'ясування судом обставин, що мають значення для справи, порушення судом норм матеріального права, що призвело до неправильного вирішення справи.

Свої доводи обґрунтовує тим, що відповідно до ст. 1071 Цивільного кодексу України, який є Законом України, Кабінет Міністрів України не має ніяких повноважень на визначення постановами Кабінету Міністрів України правових підстав для безспірного списання коштів з рахунків клієнта в банку поза межами правових підстав, визначених Законом України.

Опрос