Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании частично незаконным и отмене постановления Кабинета Министров "О внесении изменений в Порядок дачи специальных разрешений на пользование недрами" N 519 от 04.07.2017 года

Окружной административный суд
Постановление от 02.10.2017 № 826/9487/17
редакция действует с 13.12.2017

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

02.10.2017 р.

N 826/9487/17

Постанову залишено без змін
(згідно з ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду
 від 13 грудня 2017 року)

Окружний адміністративний суд м. Києва у складі у складі колегії суддів: головуючого, судді - Качура І. А., суддів: Федорчука А. Б., Келеберди В. І., розглянувши у порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом публічного акціонерного товариства "Укрнафта" до Кабінету Міністрів України про визнання протиправною та скасування постанови, встановив:

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернулось публічне акціонерне товариство "Укрнафта" (далі - ПАТ "Укрнафта", позивач) з позовом до Кабінету Міністрів України (далі - відповідач) про визнання незаконною та скасування постанови відповідача "Про внесення змін до Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами" N 519 від 04.07.2017 року в частині підпункту 2 пункту 1 змін, що вносяться до пункту 15 Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 року N 615.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що підстави для відмови в продовженні строку дії спеціального дозволу на користування надрами можуть визначатись виключно законами, а зміна таких підстав підзаконними нормативно-правовими актами не допускається. Крім того, позивач посилається на перевищення відповідачем наданих законом повноважень при прийнятті оскаржуваної постанови та вказує на наявність судового рішення у справі N 826/15532/16, яким встановлена незаконність відмови в продовженні строку дії спеціального дозволу за наявності у надрокористувача заборгованості зі сплати загальнодержавних податків та зборів. Додатково позивач вказує на відсутність повноважень у Міненерговугілля надавати інформацію, передбачену змінами, запровадженими оскаржуваною постановою.

В судовому засіданні представник позивача заявлені позовні вимоги підтримав та просив задовольнити їх в повному обсязі.

Відповідачем були надані суду письмові заперечення на позов, в яких він просив відмовити в задоволенні позовних вимог з огляду на обставини, наведені в поданих ним документах.

Опрос