Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

По делу о распространении материалов с призывами к насильственному изменению или свержению конституционного строя или захвату государственной власти в Украине

Районный суд
Приговор от 02.02.2016 № 1-кп/591/135/16, 591/442/16-к

ЗАРІЧНИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА СУМИ

ВИРОК

02.02.2016 р.

Справа N 591/442/16-к

 

Провадження N 1-кп/591/135/16

Зарічний районний суд м. Суми у складі: головуючого - судді Капкіна О. Б., при секретарі - Формові В. В., за участю: прокурора - М. В. В., обвинуваченого - ОСОБА_1, його захисника адвоката - ОСОБА_2, розглянувши в підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Суми, кримінальне провадження N 22015200000000043 від 22.09.2015 року за обвинуваченням ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Суми, громадянин України, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 109 КК України, встановив:

Відповідно до змісту Конституції України Україна є суверенною і незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою, республікою. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Тобто влада народу є первинною, єдиною і невідчужуваною та здійснюється народом шляхом вільного волевиявлення через вибори, референдум, інші форми безпосередньої демократії у порядку, визначеному Конституцією та законами України, через органи державної влади та органи місцевого самоврядування, сформовані відповідно до Конституції та законів України. Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні, основні засади якого визначено в розділах I, III, XIII Конституції України, належить виключно народові. Тобто тільки народ має право безпосередньо шляхом всеукраїнського референдуму визначати конституційний лад в Україні, який закріплюється Конституцією України, а також змінювати конституційний лад внесенням змін до Основного Закону України в порядку, встановленому його розділом XIII. Ніхто не може узурпувати державну владу.

Опрос