Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными действий и отмене налогового уведомления-решения

Окружной административный суд
Постановление от 14.12.2015 № П/811/3341/15

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

14.12.2015 р.

Справа N П/811/3341/15

Кіровоградський окружний адміністративний суд у складі: головуючого - судді Брегея Р. І., в присутності секретаря судового засідання - Осипової Н. В. (за участю представників: позивача - ОСОБА_1 та відповідача - ОСОБА_2, ОСОБА_3), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративний позов ОСОБА_4 до Кіровоградської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби в Кіровоградській області про визнання протиправними дій та скасування податкового повідомлення-рішення, встановив:

Позивач звернулась до суду з заявою до податкового органу про визнання протиправними дій стосовно прийняття рішення та скасування податкового повідомлення-рішення від 26 серпня 2015 року, яким визначено грошове зобов'язання з транспортного податку з фізичних осіб у сумі 25000 грн.

У судовому засіданні представник позивача підтримала вимоги заяви.

Стверджувала, що з урахуванням такої засади податкового законодавства як стабільність обов'язок сплати транспортного податку виникає лише з наступного року.

Представники відповідача заперечили стосовно задоволення позову.

Пояснили, що норма права, яка визначила такий вид податку як транспортний податок, набрала чинності з 01 січня 2015 року.

Опрос